Registrace

V současné době REGISTRUJEME nové pacienty

K registraci si přineste platnou kartičku zdravotní pojišťovny Vašeho dítěte. Sestřička s Vámi vyplní registrační lístek, předá Vám informace o chodu naší ordinace, vizitku s kontaktními údaji a ordinačními hodinami a zaregistruje Vás do našeho online systému objednávání. Odpoví na Vaše případné dotazy.

Vašeho předchozího praktického dětského lékaře pak písemně požádáme o výpis z Vaší dosavadní zdravotní dokumentace. Po obdržení výpisu a seznámení se se  zdravotní dokumentací Vašeho dítěte Vás sestřička objedná do naší ordinace ke vstupní lékařské prohlídce.

Odsávačka hlenů na vysavač

Odsávačka hlenů Baby-Vac 2 ergonomic je vylepšenou variantou odsávačky hlenů na vysavač. Je účinná a hygienická, snižuje riziko vzájemné infekce mezi dítětem a rodičem. Je bezpečná, nerozbitná, netoxická - neobsahuje ftaláty. Široký, hladký nástavec nelze zavést hluboko do nosu a tím chrání před poškozením nosní sliznice. je rozebíratelná a tím i velice dobře a snadno čistitelná. Lze ji připojit i na výkonnější domácí vysavač.

Balení obsahuje: odsávačka Baby-Vac 2 ergonomic (konický adapter na vysavač, hadička, jímka), čistící kartáček, dva nosní nástavce

Návod na použití je uveden na krabičce. K zakoupené odsávačce přidáváme doporučení, jak správně odsávat dětský nosánek.

Novorozenci

Budoucím rodičům nabízíme možnost osobního setkání se v naší ordinaci ještě před narozením dítěte.

Při propuštění z porodnice nám zavolejte na tel. č.: 704488504 nebo 608430405 a my se s Vámi domluvíme na první návštěvě novorozence u Vás doma. Kompletně poradíme v péči o miminko včetně kojení. V případě zájmu poskytujeme  homeopatické poradenství již od novorozeneckého věku.

Naše ambulance je vybavena přístrojem transkutánní bilirubinometr. Bezbolestným přiložením čidla tohoto přístroje ke kůži hodnotíme závažnost novorozenecké žloutenky.

K zapůjčení nabízíme instruktážní DVD o kojení, přebalování, péči o dítě, literaturu o kojení, kojeneckou váhu

V naší ambulanci si můžete zakoupit kvalitní odsávačku hlenů na vysavač zn. Baby-Vac 2

Kojící koutek v naší čekárně Vám umožní nerušené kojení.

Kojící koutek

Odsávačka hlenů na vysavač