Online objednání

Rozšířili jsme možnost objednání se do naší ambulance o službu online objednání. Nyní se můžete objednat k lékaři i elektronicky. Z nabídky volných termínů si sami vyberete ten, který Vám nejvíce vyhovuje a pak jen vyčkáte, až Vám přijde potvrzovací e-mail o schválení termínu. Tímto způsobem se můžete objednat k prevencím, do poradny, k administrativním úkonům, konzultacím, ale i k akutnímu ošetření. To vše z pohodlí Vašeho domova 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Službu online objednání si můžete rozšířit /registraci ke službě vyřídíme v naší ambulanci / o online zasílání výsledků vyšetření a o online konzultaci s lékařem. Jakmile budou výsledky vyšetření k dispozici, budou Vám elektronicky zaslány / dle potřeby i s komentářem lékaře/ zabezpečenou cestou. Data uvidíte pouze Vy a Váš lékař. Online konzultace s lékařem slouží k probrání běžných starostí a problémů, které nevyžadují vyšetření pacienta v ambulanci.

Všechny online služby i registrace  jsou pro pacienty zcela zdarma.

Veškerá komunikace probíhá patentovaným zabezpečeným kanálem / ochrana citlivých dat proti zneužití v souladu s platnou legislativou/. Problémy, které mohou vzniknout při komunikaci běžným mailem tímto odpadají.

K užívání online služeb je potřeba registrace v CGM LIFE eSERVICES /komunikuje s naším PC programem v ordinaci/.

Registrovat k této službě se můžete sami, před prvním online objednáním nebo při návštěvě v naší ambulanci.

Podrobný návod, jak se registrovat  a používat výše uvedené služby je uveden v následujícím odkaze:

filesrv.compugroup.cz/CGM-LIFE-eSERVICES/Registrovani-pacienti/index.html

V případě technických problémů / dotazů můžete kontaktovat hotline na

tel. čísle:  +420 246 007 999


Prevence

Preventivní prohlídky probíhají ve 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 letech. K prevenci se přihlašujte až po narozeninách. K prohlídce si s sebou vezměte zdravotní průkaz dítěte a moč k vyšetření.

K výstupní preventivní prohlídce v 19 letech se přihlašujte nejlépe 2 měsíce  před 19. narozeninami.

Poradna pro kojence a očkování kojenců

Prohlídky zdravých kojenců probíhají ve 14 dnech, 6 týdnech, 3 ,4 ,6 ,8 ,10,12 a 18 měsících. Individuálně mimo uvedené dle zdravotního stavu a vývoje dítěte.